W nowy rok z Bożym błogosławieństwem

Drodzy Parafianie i goście naszej strony Internetowej!!!

Czas ucieka wieczność czeka. Zawsze u początku nowego roku, kiedy stoimy przed wieloma niewiadomymi sprawami i planami – chcemy jako ludzie wierzący powierzyć się w ręce Tego, który nas stworzył i zawsze troszczy się o nas.

Pragnę wszystkim Wam życzyć samych błogosławieństw Bożych; pokoju w sercu, zdrowia oraz niezłomnej wiary, ufnej nadziei i gorącej miłości na każdy dzień Waszego życia i wzrastania w łasce Bożej. Niech Maryja Matka Pięknej Miłości – czuwa nad Wami i prowadzi do Swojego – Syna Chrystusa.

Niech najlepsze życzenia noworoczne streszczają się w błogosławieństwie Aarona ;

„Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem”.

z błogosławieństwem ks. proboszcz

Brak możliwości komentowania.