Ferie na łyżwach

Łyżwiarskie szaleństwa

W dniu 19 stycznia 2017 roku, podobnie jak w ubiegłych latach na feriach, grupą 33-osobową wyruszyliśmy na kryte lodowisko do Dębicy. Wyjazd zorganizowany został przez SP w Przedborzu oraz ks. Proboszcza.

Celem naszej wycieczki było doskonalenie jazdy na łyżwach oraz oczywiście dobra zabawa na lodzie.

Gdy wkroczyliśmy na płytę lodowiska rozpoczęła się super zabawa. Dzieci i młodzież chętnie poddawali się łyżwiarskim szaleństwom. Na początku wszyscy jeździli ostrożnie i rozważnie. Potem zrobiło się wesoło, gdyż jazda nabierała tempa. Szybko minęły 2 godziny jazdy na łyżwach. Wszyscy bawili się znakomicie. Większość z uczestników wyjazdu przekonała się, że jazda na łyżwach jest trudną dyscypliną sportu, która wymaga wielkiego nakładu pracy i samozaparcia w dążeniu do celu. Jednak NAPRAWDĘ WARTO odważyć się i wejść na lód! J

Zmęczeni, ale wielce szczęśliwi, zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy do swoich domów, ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć.

Dziękujemy tym, którzy przyczynili się do zorganizowania wyjazdu, a także ks. Józefowi, który opłacił autokar. Bóg zapłać!

Przewodnicząca DSMu

Brak możliwości komentowania.