Rekolekcje wielkopostne

Tegoroczne rekolekcje prowadzone w dniach 6-9.03.br przez znanego rekolekcjonistę ks. Rafała Flaka – studenta KUL były wielkim przeżyciem dla naszej wspólnoty parafialnej. Rekolekcjonista starał się ukazać jakie powinny być nasze poprawne relacje  z Jezusem. Mocno utkwiły nam dwa wieczorne spotkania dla rodzin naszej parafii na nabożeństwach o 20.00 zakończone apelem jasnogórskim. W czasie tych nabożeństw (krzyża i eucharystyczne) poprzez refleksje biblijno – egzystencjalne, ubogacone odpowiednim podkładem muzycznym oraz barwnym pantominom w wykonaniu naszej młodzieży, zrzeszonej w KSM – doświadczyliśmy wielu głębokich wzruszeń i przemyśleń. Oby te dni łaski, modlitewnej refleksji zaowocowały w życiu każdego z nas. Oto kilka zdjęć z rekolekcji.

Brak możliwości komentowania.