Pielgrzymka parafialna do Częstochowy i Łagiewnik

Już po raz kolejny wyruszyliśmy na pielgrzymkę parafialną. Tym razem w pierwszą sobotę różańcowego miesiąca do duchowej stolicy na Jasną Górę i Łagiewnik – centrum Bożego miłosierdzia. Naszemu pielgrzymowaniu towarzyszyła piękna jesienna pogoda, dobre humory,  śpiew piosenek, modlitwa oraz gość ks. Rafał Flak – student homiletyki i logopedii na KUL, przewodnik grupy św. Alberta w Kolbuszowej. Wyjechaliśmy wczesnym ranem o 4.00, po przybyciu na miejsce uczestniczyliśmy o 9.30 we mszy św. ,  a później mogliśmy sami w wolnym czasie pomodlić się oraz pozwiedzać sanktuarium jasnogórskie. Umocnieni duchowo wyruszyliśmy do Łagiewnik, by uczestniczyć w modlitwie koronki do Bożego miłosierdzia oraz zobaczyć nowe Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach. Czas spędzony razem w tych świętych miejscach pozwolił nam wzmocnić ducha i jeszcze radośniej swoim życiem świadczyć o miłości Bożej i ludzkiej życzliwości. Oto kilka fotografii z tych miejsc.

Brak możliwości komentowania.