Życzenia Wielkanocne

Alleluja Jezus żyje!!!

Drodzy parafianie w tym świątecznym czasie z radością informuję, że rozpoczyna działalność Internetowa strona naszej parafii. Żywię wielką nadzieję, że pomoże nam to w łatwiejszym dotarciu do szerokiego grona ludzi z Dobrą Nowiną oraz z aktualnymi sprawami naszej wspólnoty parafialnej. Liczę na dobrą współpracę wszystkich chętnych w tworzeniu naszej strony.

Niech Święta Zmartwychwstania Pańskiego, które przynoszą wszystkim ludziom odrodzenie duchowe, napełnią Was prawdziwą miłością, pokojem i wiarą, dodają siły w pokonywaniu codziennych trudności i pozwolą z ufnością patrzeć w przyszłość. Nadszedł czas otuchy i nadziei, czas odrodzenia wiary w siłę Chrystusa pokonującego nasze słabości i wszelkie zło.

Życzę na ten piękny czas radosnego i owocnego przeżywania obecności Chrystusa pośród nas w gronie rodzinnym oraz waszych gości oraz do stawania się Jego żywym świadkiem w dzisiejszym świecie.

z darem modlitwy ks. Proboszcz

Brak możliwości komentowania.