XX Niedziela Zwykła – 18.08.2019

1. Pamiętajmy na wakacjach o spotkaniu z Bogiem na Eucharystii i codziennej modlitwie.
  2. W tygodniu wspominamy; wtorek –św. Bernarda, środa – św. Piusa X papieża, czwartek – NMP Królowej, piątek- bł. ks. Władysława Findysza- męczennika z naszej diecezji, sobota – św. Bartłomieja – apostoła.
  3. W środę modlitwie różańcowej za Ojczyznę przewodniczyć będzie Róża błog. Karoliny.
  4. Za tydzień w katedrze dzień diecezjalnego dziękczynienia za tegoroczne plony. U nas też za tydzień w Hucie Przedborskiej o 15.00 – Dożynki Gminne rozpoczęcie mszą św. i prezentacja wieńców dożynkowych – zapraszają organizatorzy.
  5. Intencje mszalne…
  6. Bóg zapłać za ofiary na cele parafialne 13 rodziny złożyły 1.420 zł.
  7. Zachęcamy do włączenia się do akcji Caritastornister pełen uśmiechu”– zbiórki przyborów szkolnych dla naszych dzieci.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie i piękną dekorację kwiatowo – owocową na Zielną Pani Bożenie Piecuch, a do kwiatów dołożyli się sprzątający. Proszę o podjęcie opieki    nad świątynią przez rodziny; Kujda Feliks, Skóra       Salomea, Skóra Monia, Skór Aneta.
  9. Czytajmy Biblię i prasę katolicką;
  10. Niech Bóg błogosławi wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia. Wszystkim parafianom, gościom, wypoczywającym na wakacjach życzymy błogosławieństwa Bożego.
  11. Modlitwa do św. Michała Archanioła – o opiekę nad nami w pracy i wypoczynku.