Niedziela – 16.06.2019

1. Jak słyszeliśmy w liście ks. biskupów o wielu przypadkach profanowania świętości chrześcijańskich – po każdej mszy św- odśpiewamy suplikację – jako przebłaganie za popełnione ostatnio świętokradztwa.
  2. Dzień świętości małżeństw i rodzinpołączony z marszem dla życia i rodziny w Rzeszowie. W parafii Brata Alberta –piknik pachnący chlebem – Albertynki. O 18.00 koncert Arki Noego – wstęp wolny.
  3. Czas wakacji jest wszystkim potrzebnym do odzyskania sił fizycznych i umocnienia relacji z Bogiem. Nie zapominajmy o Bogu i dawaniu chrześcijańskiego świadectwa wiary.
  4. Przez cały okres wakacji msze św wieczorowe o 19.00
  5. W poniedziałek –uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała z błogosławieństwem dzieci i wianków, ziół o 19.00.
  7. W środę modlitwie różańcowej za Ojczyznę przewodniczyć będzie Róża Św. Józefa.
  8. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego – nie obowiązuje post z racji uroczystości.
  9. W sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – składka na Świętopietrze.
  10. Intencje mszalne…
  11. Bóg zapłać za wpłaty na cele parafialne – 24 rodzin złożyło 3.100 zł.
  12. Dziękuję za sprzątanie i dekorację świątyni . Proszę o podjęcie opieki nad świątynią przez rodziny; Łojek Ewa, Śpiewak Bernadeta, Rozmus Bronisława i Pilarska Jolanta.
  13. Proszę wpisywać się na listy w sprawie protestu przeciw LGBT+.
    Są ładne różańce poświęcone wykonane przez siostry Józefitki z Krakowa po 10zł. Ofiara na ich zakon.
  14. Czytajmy prasę katolicką; tygodnik niedziela – Dniu świętości kapłańskiej, a źródło – Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  15. Modlitwa do św. Michała Archanioła o udane wakacje.