Niedziela – 19.01.2019

1. Od 18 do 25.01 przeżywamy w Kościele – Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Jedna z najważniejszych spraw nas chrześcijan.
  2. Wtorek 21.01 w szczególny sposób modlitwą otoczymy nasze kochane babcie i dziadków z okazji ich święta, życząc im opieki Bożej, zdrowia oraz życzliwości i bliskości rodziny.
  3. W środę modlitwę różańcową za Ojczyznę poprowadzi Róża św. Urszuli.
  4. W sobotę  25.01 święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  5. Intencje mszalne…
  6. Serdecznie dziękuję za przygotowanie pięknego wspólnego spotkania opłatkowego dla osób starszych i samotnych z całej parafii –  KGW z Przedborza, Pani sołtys Barbarze, Radzie Sołeckiej.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie świątyni, obsługę kościelną i kolędowe.
  8. Dziękuję za sprzątanie świątyni i ofiarę złożoną od sprzątających. Proszę o podjęcie dyżuru w tygodniu przez rodziny; Józef, Barbara, Maria , Janina.
  9. Zachęcamy do czytania Biblii i prasy katolickiej, zwłaszcza w tygodniku niedziela poświęcona jest tematowi jedności chrześcijan.
  10. Wszystkim jubilatom, solenizantom, a zwłaszcza naszym babciom i dziadziom życzymy opieki Bożej.
  11. Ogłoszenia;  Panie sołtys przypominają, że będą wydawane worki na śmieci, kody, deklaracje w Hucie Przedborskiej czwartek 23.01 od 10.00 do 17.00  w OSP, a Przedborzu w piątek 24.01. od 10.00 do 17.00 w Sołtysówce.
  12. Modlitwa do św. Michała Archanioła – o pomoc w walce ze złem.