V Niedziela Zwykła – 17.10.2019

1. Słowo Boże dzisiejszej niedzieli zachęca nas do całkowitego zaufania Bogu w każdej chwili życia.
  2. Trwają ferie – dbajmy o zdrowy i bezpieczny wypoczynek. Przypominam zapisanym na łyżwy, o konieczności dostarczenie zgody rodziców na wyjazd. Wyjazd – wtorek o 7.30 z parkingu kościelnego, powrót około 13.00
  3. W środę modlitwę różańcową za Ojczyznę poprowadzi Róża św. Małgorzaty
  4. Intencje mszalne…
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie świątyni i obsługę kościelną.
  6. Dziękuję za sprzątanie i dekorację świątyni. Proszę o podjęcie opieki nad Domem Bożym przez rodziny; Kwiatkowska Monika, Orzech Józef, Pustelak Elżbieta i Augustyn Józefa.
  7. Zachęcamy do lektury Biblii i prasy katolickiej.
  8. Wszystkim jubilatom, solenizantom, życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki św. Józefa.
  9. Zachęcamy do odliczenia 1% podatku na Caritas.
  10. Życząc wszystkim dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na kolejny tydzień życia – pomódlmy się do św. Michała Archanioła.